Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

1 pokoj
18.40 m²
15 217,39 zł/m2
3 piętro
PST-MS-328

280 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Symbol oferty PST-MS-328
Powierzchnia 18,40 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 18,40 m²
Liczba pokoi 1
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Piętro 3
Liczba pięter w budynku 8
Stan lokalu Do wprowadzenia
Balkon duży
Winda tak
Agata Emurllahu

Agata Emurllahu

Agent nieruchomości

Napisz wiadomość 12 Ofert

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalna i nowoczesna kawalerka o powierzchni 18,40 m², zlokalizowana na 3. piętrze w apartamentowcu Royal Studios w Gliwicach.

Układ mieszkania:
• salon z aneksem kuchennym
• łazienka
• duży balkon

Standard:
Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania lub wynajmu od zaraz – idealna propozycja inwestycyjna lub „na start”.

• kompaktowy i funkcjonalny układ
• duży balkon zwiększający komfort użytkowania

Cena:
• 315 000 zł

Idealne dla:
• inwestora (wynajem krótkoterminowy / długoterminowy)

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.